“Ya ölürsün ya öldürürsün!” (EDHO Sezon finali)

Eşkiya dünyaya hükümdar olmazdan Sezon finali geliyor

0 2.425

Yeni konu paylaşıldığı takdirde anlık olarak bilgilendirileceksiniz.

Atv nin en çok izlenen dizisi Eşkiyadan Dünyaya hükümdar olmaz bu sezonun son bölümü 71. bölümü ile sezon finalini yapacak.Salı günlerin en çok izlenen dizisi olan Eşkiyadan dünyaya hükümdar olmaz haftalık reyting listesinde geçtiğimiz hafta 3. sırada tamamladı. Dizi’nin konusu ; Küçük yaşlarda yeraltı dünyasına girip zaman geçtikçede dünyanın tepesine doğru tırmanan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hayatını anlatmaktadır.Yer altına giren herkes haksızlıklara karşı gelmek için yemen eder fakat güçlenip zenginleştikçe bu yemin unutulup haksızlıkların kaynağı olmaya başlar. Hızır Çakırbeyli ise sevda adamıdır, sevmekten ve sevilmekten hiçbir zaman kaçmaz Hayatındaki olan karısı , annesi,kızı ve sevgilisin odağında olmak ister.
Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerinide canından aziz tutup Adil ve cömert olması sebebiyle Hızır yer altı dünyasında iyice yücelmeye başlar ve sözüne güvenilir daima iş yapılan biri haline gelir fakat çok geçmeden devletin radarına takılır. Devlet silah ticaretinin başına Hızır’ı geçirmek isterken aynı andada CIA buna karşı çıkıp silah ticaretini eline almaması için elinden gelen herkesi oyuna dahil eder.

70. Bölümde neler oldu: 70. bölüm bizim için çok hüzünlü sonlanmıştı CIA tarafından hapisten çıkarılan Serkan Hızır’ın galerisine gelip Hızır’ı öldürme amacıyla sıkarken vehbi bunu görür ve Hızırın önüne atlar sırtından defalarca vurulan Vehbi ölerek dizinin bölümü bitmişti.

71.Bölümde neler olacak: Vehbinin başına gelenler yüzünden Rüstem ile Ünal’ın araları gittikçe bozuşucak ve birbirlerine düşman kesilecekler. Rüstem’i öldürmek için masa ile iş birliği yapacak fakat bunu anlayan Rüstem ülkede fazla kalmayıp kaçmaya çalışacak fakat tahminimce büyük ihtimal yakalanmayacak bir sonraki sezonda Ünal ile güzel bir savaş devam edecek ve Serkan’a verilen görev üzere Hızır’ı öldürmeye çalışacak fakat öldürmeye gittiği yerde pusuya düşürülüp öldürülecek ve bu sezon diziyi terk eden kişi Serkan olacak.

 

 

 

Yeni konu paylaşıldığı takdirde anlık olarak bilgilendirileceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy