Wonder Woman

Nesin SEN...

0 2.054

Yeni konu paylaşıldığı takdirde anlık olarak bilgilendirileceksiniz.

Son birkaç sene içerisinde D.C çizgi roman dünyasının sinema uyarlamaları birazda tabiki Marvel etkisiyle kendisini birer ikişer göstermeye başladı. Özellikle de ilk olarak Süperman’in solo macerası sayesinde olumlu tepkiler alan bu yapım şirketi, sinema tarihinde ilk defa Batman ile Süperman’i bir araya getirerek hayranlarını mutluluktan çılgına çevirdi. Bu mutluluk kapsamında da şimdilik 20 ya da 25 dakikalığına tanıklık ettiğimiz bu kahramanımızın biraz da çizgi romandaki mevcut hikayesine çok daha geniş kapsamlı adapte olabilme imkanı yakalayacağız. Efsanevi bir mitolojik prenses olan Wonder Woman, bizlerin karşısına Adeletin Şafağı filminde eski bir fotoğrafın peşindeyken çıkmıştı.

Wonder Woman filminin  konusu…

Yalnızca savaşçı kadınların yaşadığı bir ülkede yaşayan Diana Price onu tanıdığımız ismi ile Wonder Woman olağanüstü yeteneklere sahip bir kadındır. Babası Yunan mitolojisinin en büyük tanrılarından biri olan Zeus’tur.

Bu adada yaşayan Diana hayatında hiç erkek görmemişti ta ki adalarına bir Amerikan savaş uçağı düşene kadar. Düşen savaş uçağının pilotu Steve Trevor, Diana tarafından kurtarılır. Bu adada dünyadan habersiz yaşayan Diana olan biteni Steve’den öğrenir. Dünya bir savaş içindedir ve insanlık büyük bir kaosa sürüklenmektedir. Bunun üzerine savaşçı yeteneklerine güvenen Diana savaşa müdahele etmek için modern dünya kıtalarına doğru yolculuğa çıkar. Diana, yaşadığı Themyscira adasının dünyaya açılan kapısı olur. Bakalım Diana savaşın seyrini nasıl değiştirecek?

Filmin Vizyon Tarihi…                                                                                                                                                      1 Haziran 2017 tarihinde Amerika’da vizyona girecek olan film ülkemizde ise 2 Haziran 2017 tarihinde gelecektir.

Filmin Oyuncu Kadrosu…

Filmin Fragmanı…

 

Yeni konu paylaşıldığı takdirde anlık olarak bilgilendirileceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy