Üniversitenize en yakın yurt nerede ?

0 1.885

Yeni konu paylaşıldığı takdirde anlık olarak bilgilendirileceksiniz.

2015 yılının Ocak ayında serüvenine başlayan kiyurtlar, üniversite sınavına girerek kayıt hakkı kazanmış öğrencilere ve üniversite öğrencilerine en uygun yurdu kolayca bulan akıllı bir yurt arama platformudur.

Hepimiz biliyoruz ki üniversiteye kayıt süreci ailelerin de öğrencilerin de en stresli ve telaşlı olduğu dönemdir. Böyle bir dönemde kiyurtlar bünyesinde bulundurduğu 5000’i aşkın yurt, apart ve pansiyonlarla ailelerin ve öğrencilerin en büyük destekçisidir.

Kiyurtlar sayesinde öğrenciler e-devlet’ten üniversiteye kayıtlarını yaptırdıktan sonra şehre gelerek kapı kapı dolaşıp yurt aramak zorunda kalmıyor. Hem cebinizdeki paranızdan hem de zamanınızdan tasarruf etmiş oluyorsunuz.

“Öğrenciyim ben kiyurtlar’dan nasıl yurt bulacağım?” diyorsanız, bunun cevabı çok basit. Cevabının basit olduğu kadar yurt arama işlemi de bir o kadar kolay. 3 farklı seçenekle ana sayfadaki arama motorundan yurt arayabilirsin. İstersen şehrine göre, istersen üniversite yakınlığına göre ya da yurdun adını biliyorsan yurdun adına göre arama yapabilirsin.

İstediğini seç, yurdunu ara, yurt profil sayfalarındaki özelliklere göre hangi yurtta kalmak istediğine karar ver. Aklına takılan bir şey olursa da yurda mesaj gönder, bu yurda sonra dönüp bakarım diyorsan favorilerine ekle. Ama sakın üye olmayı, öğrencilerin sesi olan kiBlog ile kiSözlük’ü ziyaret etmeyi unutma.

 

 

 

http://turkiyede.kiyurtlar.com

Yeni konu paylaşıldığı takdirde anlık olarak bilgilendirileceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy