Twitter etkileşim arttırma aracı Profilsa

0 2.837

Yeni konu paylaşıldığı takdirde anlık olarak bilgilendirileceksiniz.

Profilsa Nedir ?

İncelemekte olduğunuz twitter etkileşim arttırma sistemi kısaca Profilsa sayesinde uygulamaya dahi girmeden sürekli etkileşim halinde kalmanız mümkün. Profilsa; belirlediğiniz ayarlar ve kriterler doğrultusunda arka planda çalışarak yeni kullanıcılar takip etmenizi ve ana sayfanızda yer alan gönderileri otomatik olarak beğenmenizi sağlıyor.

Profilsayı kullanmak için yapmanız gereken aşağıda belirtilen iki basamaklı işlem aşamalarını uygulamak. Sonrasını sistem otomatik olarak yürütüyor.

* Üyelik Oluşturma ve Twitter Hesabınızı Bağlama: Sistemden faydalanabilmek için öncelikle sistem üzerinde üyelik oluşturulması gerekiyor. Oldukça kısa süren bu işlem sonrasında ise sisteme mevcut twitter hesabınızı tanıtmanız gerekiyor.

* Sistem Ayarlarının Yapılması: Sistemde üyelik oluşturulduktan ve twitter hesabının bağlanmasının ardından sistemin çalışma ayarlarının yapılması gerekiyor. Ana sayfanızda yer alan diğer kullanıcı tweetlerine favori ve beğeni atılmasını istiyorsanız söz konusu ayarın aktif edilmesi gerekiyor. Ayrıca takip ettiğiniz kullanıcıların takip ettikleri diğer twitter hesaplarına follow yapabilmek için de bu seçeneği aktif hale getirmeniz gerekiyor. Bunların yanı sıra; dakikada beğenilecek gönderi sayısını ve bir saatte takip edilecek kullanıcı sayısını da sistemin ayarlar kısmından düzenleyebiliyorsunuz

Yukarıda belirtilen sistem ayarlarını yaptıktan sonra twitter etkileşiminiz ciddi oranda artış gösterecek.

İstatistiki Veriler

Profilsada yer alan diğer bir unsur ise kullanım verileri olarak karşımıza çıkıyor. Twitter takipçi kasma uygulaması esnasında kaç hesabı takip ettiğiniz; kaç hesabı takip edemediğiniz ve takip edememe nedenleri; takip edebileceğiniz hesap sayısı gibi detaylı veriler yer alıyor.

Profilsa ; gerek bireysel ve gerek kurumsal twitter hesapları için yoğun bir etkileşim sağlıyor. Sistemin sağladığı en büyük avantaj ise kısa süre içerisinde büyük ve yoğun bir kitleye erişim olarak dikkat çekiyor. Şimdilik sadece twitter için uygulansa da çok yakında instagramda da aktif hale gelecektir.

Yeni konu paylaşıldığı takdirde anlık olarak bilgilendirileceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy