Transformers The Last Knight Geliyor!

Transformers: Son Şövalye

0 2.143

Yeni konu paylaşıldığı takdirde anlık olarak bilgilendirileceksiniz.

Transformers 5: Son Şövalye geliyor.

Evet, önümüzdeki günlerde kılık değiştirmiş robotlar yeniden izleyicileri ile buluşacaklar. Bu defa göründüklerinden daha mı farklı olacaklar? Hayır, ama bu defa çok daha az saklanacaklar. Filmin yönetmeni, serinin ilk filmlerinde yönetmenlik koltuğuna oturan Michael Bay, serinin 5. filminde de geleneği bozmayacak. Unutmayalım ki  Bay, Transformers serisinde son kez yönetmenlik yapacağını da belirtti. Bu sefer Transformers serisinde alışılmadık şeyler bekliyoruz. Seneryo bu kez A Beatiful Mind, I Am Legend ve Cinderella Man gibi bir çok projede ismi geçen Oscar ödüllü senarist  Akira Goldsman’a ait. Hasbro Studios’ un geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamaya göre serinin elbette son filmi olmayacak.

Filmin konusu kısaca autobot’ların lideri olan Optimus Prime dünyadan ayrılmaya karar verir amacı ise evrenin derinliklerine gidip bu savaşı kesin olarak durduracak bir çözüm aramaktadır. Yokluğunda ise Bumblebee autobot’ların yeni lideri olmuştur. Optimus Transformerların yaratıcısı olduğuna inanılan Quintessons’leri ararken bu sırada dünyada Cade Yeager yeni bir uzaylı tehdidi ile karşı karşıyadır. Aşağıdan Transformers: Son Şövalşye’nin fragmanını izleyebilirsiniz.

Filmin oyuncu kadrosu…

Yeni konu paylaşıldığı takdirde anlık olarak bilgilendirileceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy