Söz Dizisi Çaylak Kimdir ?

Söz Dizisi Çaylak Kimdir ?

0 27.536

Yeni konu paylaşıldığı takdirde anlık olarak bilgilendirileceksiniz.

Yeni dizi “Söz” yayınlandıktan sonra genç kızlar tarafında sıkı bir takibe alınan, dizide Çaylak karakterine hayat veren Aytaç Şaşmaz aslında kimdir ?

Söz dizisinde İstihkam Uzmanı  ve Uzman çavuş olan  Çaylak lakabı ile tanınan ayrıca komutanların arasında en genç ve tecrübesiz olan Feyzullah Altıparmak karakteri ile hepimizin hayatına girdi. Kendisini izleyen herkes eminiz ki dizi sırasında olsun sonrasında olsun kendisiyle ilgili birçok şeyi araştırmaya başlıyordur. Zira kendisinin sosyal medya hesaplarında fazlasıyla fan kitlesi oluşmaya başladı.

Peki Aytaç Şaşmaz Aslında Kim ?

Aslında hepimizin tanıdığı bir diğer oyuncu olan İsmail Ege Şaşmaz’ın erkek kardeşi. Abisine benzerliği de bir hayli fazla. Eee bu yakışıklılık ailede gen olmalı… Abi kardeş bu kadar yakışıklı ve sempatik olduktan sonra böyle düşünmemek elde değil.

Abisi gibi oyuncu olmak isteyen Aytaç Şaşmaz,  19.05.1994  yılında dünyaya geldi.  Oyunculuk eğitimi alan oyuncunun ilk oyunculuk deneyimini 2017 yılında vizyona giren Kötü Çocuk adlı sinema filmi ile yaşamıştır.

Söz dizisi ise yakışıklı oyuncunun ilk dizi deneyimidir. Yakışıklılığı kadar oyunculuğuyla da tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Günlük yaşantısında düzenli olarak spor yapmayı seven bir yapısı var ve vücut kasları da bunu doğrular nitelikte.

Yüzüne ekranlarda yeni yeni aşina olduğumuz Aytaç Şaşmaz hakkında bildiklerimiz bu kadar kendisine oyunculuk hayatında başarılar diliyoruz.

Aytaç Şaşmaz görsellerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Yeni konu paylaşıldığı takdirde anlık olarak bilgilendirileceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy