Online telefon kulübesi ile tanışma vakti!

0 2.271

Yeni konu paylaşıldığı takdirde anlık olarak bilgilendirileceksiniz.

Webden Sınırsız Telefon Görüşmesi

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde her geçen gün yeni gelişmeler oluyor. Bunlardan biri de online telefon kulübesidir. Online telefon kulübesi, telefon kulübesi mantığı ile çalışan ve hayatı kolaylaştırma anlamında son derece fonksiyonel olan bir iletişim şeklidir. Kayıt istemeyen ve son derece ekonomik tutarlarla tüm dünya ile webden görüşme sağlayan bir sistemdir.

Online telefon kulübesi nedir?

Zoiper ve ExpressTalk programlarını indirerek yükleme yapılan limitlerde tüm dünya ile telefon görüşmesinin yapıldığı online telefon kulübesi, Android, IOS, Linux, Mac destekli uygulamaları ile cep telefonlarında ve windows platformlarında görüşme yapılmasını sağlamaktadır.

Online telefon görüşme hizmeti ile sektöründe bir ilki başaran webdenaara, kullanıcı adı ve şifre girildikten sonra yüklenen limit doğrultusunda dünyanın dört bir yanı ile görüşmeye olanak sağlıyor.

Arama maliyetini düşüren webdenara

Telefon faturalarının yüksek gelmesinden şikayetçi iseniz ve yurt dışı ile sürekli görüşme yapan biri iseniz webdenara.com tam aradığınız adrestir. Kişi ve kurumların oldukça işine yarayan online telefon kulübesi, minimum maliyetle maksimum verimlilik sağlayan bir sistemdir. İnternet erişiminin sağlandığı her yerden uluslararası sınırsız telefon görüşmesi yapabilir, akıllı cihazlardan 7/24 dünyaya bağlanabilirsiniz.

Yeni konu paylaşıldığı takdirde anlık olarak bilgilendirileceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy