Vatanım Sensin Dizisinde Leon (Boran Kuzum) Kimdir ?

Vatanım Sensin Dizisinde Leon (Boran Kuzum) Kimdir ?

0 4.940

Yeni konu paylaşıldığı takdirde anlık olarak bilgilendirileceksiniz.

Vatanım Sensin dizisinin gözü pek Teğmeni; Leon… Türk halkı Boran Kuzum‘u bu dizi ile tanıdı. Fakat öncesinde de Boran Kuzum‘u ekranlarda görmüştük. Gerek oyunculuğu gerek yakışıklılığı ile tim izleyenlerin beğenisini kazandı. Peki hepimizi bu kadar etkilemişken  Boran Kuzum kimdir?

Ekranlarda alışık olmadığımız havası ve tarzıyla Boran Kuzum 1993 yılında dünyaya geldi. 24 yaşında olan yakışıklı oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk Bölümü mezunudur.Ailesinin de desteği ile birlikte küçük yaşlardan itibaren sanatla iç içe olan Kuzum oyunculuk yeteneğini lise son sınıfta fark ettiğini söylüyor. Oyunculuğu, kendim için kendimi özgür hissettiğim bir alan olarak nitelendiriyor. İşiyle ön planda olmayı seviyor olmalı ki hiçbir hiçbir yerde görünmüyor.

Kendisiyle bütünleşen Leon karakteri de, ilk zamanlar kötü olarak görülse de aslında içinde kendiyle çatışan, gözü pek, vatanı için her şeyi yapabilecek en önemlisi de aslında kendi içinde yalnız olan bir karakter olduğunu gösterdi. Duyguları izleyiciye bu kadar iyi hissettirebilmesi Leon karakterini haliyle karaktere hayat veren Boran Kuzum‘u bize çok sevdirdi.

Özellikle de dizi de Leon ile  Hilal‘in birbirlerine olan aşkı izleyenlere gerçek, saf aşkın nasıl olabileceğini iki farklı ama aslında birbirlerine çok benzeyen karakterinin aşkını sevdirdi.

Boran Kuzum‘ un oyunculuğu bu kadar iyiyken kendisini daima ekranlarda görmeyi arzuluyoruz.

Boran Kuzum Dizileri

Aşka Dokunmak
Bir Adam Yaratmak
Analar ve Anneler
Muhteşem Yüzyıl
Vatanım Sensin

 

Yeni konu paylaşıldığı takdirde anlık olarak bilgilendirileceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy